پیدا شدن قبر مسیح ، پسرش ، مریم مجدلیه و مریم مقدس

پیدا شدن قبر مسیح ، پسرش ، مریم مجدلیه و مریم مقدس

باستان شناسان اسرائیلی ادعا کرده اند محل دفن مسیح و خانواده اش را در غاری نزدیک بیت المقدس کشف کرده اند . مجله تایمز اعلام کرد که جیمز کامرون کارگردان فیلم تایتانیک ، فیلم مستند جنجالی درباره کشف مقبره عیسی مسیح ، پسرش و مریم مجدلیه ساخته است و قرار است که این فیلم را با اسناد و مدارک موثق به جهان ارائه دهد . وی در این فیلم ادعا کرده است عیسی مسیح بعد از مصلوب شدن به آسمان عروج نکرده است که البته این ادعا یاد آور فیلم جنجالی داوینچی کد است . او همچنین گفته است که مسیح صاحب پسری از مریم مجدلیه است . اما در مورد کشف این غار ، بیست و پنج سال پیش کارگران ساختمانی اسرائیلی هنگام حفاری ، این غار را در حومه بیت المقدس کشف کردند . در این غار 10 تابوت سنگی کشف شده که باستان شناسان آن را به آزمایشگاه انتقال دادند و پس از کار بر روی خط نوشته های آن توانستند نامهای روی آن را بخوانند و این نامها عبارت بودند از عیسی پسر ژوزف ، مریم ، مریم ، یوفا و یهودا پسر عیسی .
جیمز کامرون با ارائه شواهدی نظیر آزمایشات دی ئن آ، شواهد باستان شناسی و اشاراتی از کتاب مقدس ادعا می کند که آن سنگ قبرها متعلق به مسیح و خانواده اوست . به گزارش تایمز این فیلم مستند قرار است به زودی در تلویزیونهای انگلیس ، کانادا و اسرائیل به نمایش گذاشته شود و پیش بینی می شود که به شدت مورد اعتراض مسیحیان قرار گیرد .
 این مطلب از وبلاگ ۳۶۰ دوستم که به  وی ایمیلی  ارسال شده بود درج گردیده شده است و کسی هنوز از صحت آن اطلاعی ندارم و نوشتن آن صرفا به علت جالب بودن قضیه است و لا غیر
/ 1 نظر / 56 بازدید
پت

[تعجب] ای ول!