آواز پر جبـــــرئيل

آواز پر جبرئيل

97.jpg

وبلاگ آواز پر جبرئيل با نوشته شده با نام کار بری نازنين با رنگ قالب سبز رنگ بسیار زيبا توانسته است که  نظرمخاطبان بسياری را به خود بگيرد. اين وبلاگ به بازگويی عواطف وطبع عرفانی همراه با احساسات درونی نويسنده را برای خواننده های خود به نمايش بگذارد.

همچنين نويسنده توانسته است با ابزارهای شعر و  نوشته های خودتاثير به سزايی را بر روی خواننده های خود بگذارد.

نام آواز پر جبرئيل به چندين معنا به کار برده شده است و چندين قاعده خاصی دارد

برخی از اين موارد را برای شما مينويسم.

سهروردی يك اديب نيز هست و اسطوره شناسى نمادپرداز وحكايتگر است. در رساله «آواز پر جبرئيل» با اديبى حاذق و داستان نويسى ماهر روبه رو می شويم.

آخرين به روز رسانی در تاريخ چهارشنبه، 28 تير، 1385

اکنون که این نامه را در چند قسمت به تو آدم هوس باز و فریبکار می نویسم شادی و سرورم را حدی نیست. خوشحالم که پرده از روی اعمالت بکنار رفت و فریب و هوسبازی بی مزه و بچه گانه ات که به رو یش کلمه کاذب ( عشق ) را گذاشته بودی آشکار شد .

روزی که با هم عهد و پیمان بستیم. هنگامیکه مشتاق و آرزو مند چشمانت را به دهانم دوختی و در انتظار کشنده ای بسر می بردی تا منم بگو یم ( دوستت دارم ) و من به انتظارت پایان دادم پیش خود فکر کردم :

چه خوب ماجرای عشق و زندگیم و رو یا های جو ا نی و امیدم ٬ بی آ نکه در کوره راههای پر از پیچ و خم زندگی سر در گم و آواره گردد با چنین عشق با شکوهی پایان پذیرفته است و براه خوشبختی و سعادت پا گذاشته ام...................

اما تو بیرحم و پست ٬ با اعما لت ا ین رو یای شیرین را به هم زدی و امید و آر زوی مر ا در هم       کو بیدی و نابود کردی.....................

تو مرا با زیچه قرار دادی و عشقم را به بازی گرفتی.........نمی بخشمت

 آدرس بلاگ از اين قرار ميباشد

http://gift777.persianblog.ir/

 
/ 3 نظر / 16 بازدید
عسل

سلام.... نازنين هميشه از بهترين هاست

zeuss

من عاشق وبلاگ آواز پر جبرئيل هستم و بهزاد عزيز بسيار زيبا نوشتی مرسی

نازنين

سلام...... از لطف شما متشکرم و همینطور تمام دوستانم..... موفق باشيد