زمان تشییع پیکر مرحومه «مهین شهابی»

 

روابط عمومی خانه تئاتر اعلام کرد: پیکر «مهین شهابی» بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون، سوم شهریور ماه، ساعت 9:30 از مقابل تالار وحدت تشییع می‌شود.

«محمد بهرامی» مدیر روابط عمومی خانه تئاتر گفت: پیکر مهین شهابی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون چهارشنبه ـ سوم شهریور ماه ـ ساعت 9:30 از مقابل تالار وحدت تشییع می‌شود.

مهین شهابی امروز، اول شهریور ماه در بیمارستان پارس تهران و در سن 74 سالگی از دنیا رفت.
او فعالیت خود در رادیو را از سال 1337 آغاز کرد و شروع فعالیتش در تلویزیون نیز در سال 1339است.
شروع فعالیت سینمایی او در فیلم «ماجرای جنگل» به عنوان بازیگر در سال 1339 بود و حضور در فیلم «گاو» نیز از جمله فعالیت‌های سینمایی او است.

مجموعه تلویزیونی «آینه» یکی از محبوب‌ترین سریال‌های دهه 60 سیما است که با حضور مهین شهابی ساخته شد.

«ترانه مادری» از آخرین کارهای مهین شهابی است.

شهابی قبل از بستری شدن در بیمارستان، مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی «وضعیت سفید» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی حمید نعمت‌الله بود اما به دلیل ضایعه مغزی از این نقش کناره‌گیری کرد.

 

/ 1 نظر / 18 بازدید
شيدا

نرم افزار شبيه ساز حالات مغز که با استفاده از فرکانس هاي خاص مي تواند حالاتي را براي مغز مانند آرامش يا تمرکز و ... ايجاد کند . اين نرم افزار مي تواند با ايجاد فرکانس هايي از صدا ، خلاقيت يا تمرکز را افزايش دهد ، سردرد را بهبود بخشد ، مغز را براي مطالعه آماده کند ، مغز را به خواب ببرد ، مغز را هيپنوتيزم کند و ... همچنين صداهايي مانند بارش باران و امواج اقيانوس و ... را ايجاد کند . لينک خريد : http://abrinaeshop.ir/index.php?productID=188